Աշակերտական խորհուրդ

2017-2018 ՈՒՍՏԱՐՎԱ ԱՇԱԿԵՐՏԱԿԱՆ  ԽՈՐՀՐԴԻ  ԱՆԴԱՄՆԵՐ

հ/հ ԱԶԳԱՆՈՒՆ,  ԱՆՈՒՆ ԴԱՍ. ԾԱՆՈԹՈՒԹՅՈՒՆ
1. Սիմոնյան Միլենա Էդգարի IXա նախագահ
2. Քալաշյան Նարեկ Արմանի քարտուղար
3. Մարգարյան Մարիետա Մարգարի անդամ
4. Չոբանյան  Մարիա  Գևորգի IXբ տեղակալ
5. Մուրադյան  Գայանե  Կամոյի անդամ
6. Գեղամյան  Նարեկ  Կարենի անդամ
7. Խաչատրյան Մարիա Գևոևգի VIIIա անդամ
8. Կուրղինյան  Լիլիա  Հայկի անդամ
9. Պետրոսյան Վերոնիկա Կարենի անդամ
10. Հարությունյան ՄարգարիտՍամվելի VIIIբ անդամ
11. Հարությունյան Ռուբեն Զորիկի անդամ
12. Մովսեսյան  Անահիտ  Կարենի անդամ
13. Այանյան Մարի Հովհաննեսի VIIIԳ անդամ
14. Հայրիյան Պավել Ռոբերտի անդամ
15. Բաղդասարյան  Գոհար  Արայիկի անդամ
16. զ Եղյան  Արմեն  Արթուրի VIIա անդամ
17. Փամբուկյան  Վահե  Դավիթ անդամ
18. Օհանյան  Հարություն  Արմենի անդամ
19. Դուզդաբանյան Իննա Վահրամ VIIբ անդամ
20. Բաղդասարյան  Ժորա  Արտաշես անդամ
21. Պողոսյան Անահիտ Արսեն անդամ
22.   Գևորգյան  Սարգիս  Սերգեյի VIIԳ անդամ
23.   Հովհաննիսյան  Դիանա Արթուր անդամ
24. Պետրոսյան  Դավիթ  Զավենի անդամ
25. Յուզբաշյան  Կառլեն  Գագիկի VIա անդամ
26. Խաչատրյան  Սամվել  Արթուրի անդամ
27. Ասատրյան  Արամ  Համբարձումի VIբ անդամ
28. Գալստյան  Նաիրա Կարենի անդամ
29. Հայրապետյան Սուսաննա  Սուրենի VIգ անդամ
30. Սաղաթելյան  Վաղարշակ  Վահեի անդամ

 

2017-2018 ՈՒՍՏԱՐՎԱ ԱՇԱԿԵՐՏԱԿԱՆ  ԽՈՐՀՐԴԻ  ՀԱՆՁՆԱԽՄԲԵՐ

 

ՈՒՍՈՒՄՆԱԴԱՍՏԻԱՐԱԿՉԱԿԱՆ

 

 

  1. Մարգարյան Մարիետա` ղեկավար
  2. Գեղամյան Նարեկ
  3. Պետրոսյան Վերոնիկա
  4. Դուզդաբանյան Իննա
  5. Պետրոսյան Դավիթ
  6. Պողոսյան Անահիտ

 

ԿԱՐԳԱՊԱՀԱԿԱՆ

  1. Այանյան Մարի`              ղեկավար
  2. Մուրադյան Գայանե
  3. Եղյան Արմեն
  4. Բաղդասարյան Ժորա
  5. Խաչատրյան Սանվել
  6. Հովհաննիսյան Դիանա

 

ՍՊՈՐՏ  —  ՄՇԱԿՈՒՅԹ

  1. Խաչատրյան Մարիա`              ղեկավար
  2. Չոբանյան Մարիա
  3. Հարությունյան Ռուբեն
  4. Հարրիյան Պավել
  5. Յուզբաշյան Կառլեն
  6. Այանյան Մարի 

 

ՍՈՑԻԱԼ- ԱՌՈՂՋԱՊԱՀԱԿԱՆ

  1. Հարությունյան Մարգարիտ`    ղեկավար
  2. Կուրղինյան Լիլիա
  3. Սաղաթելյան Վաղարշակ
  4. Մովսիսյան Անահիտ
  5. Հայրապետյան Սուսաննա
  6. Օհանյան Հաևություն

 

ԻՐԱՎԱՊԱՇՏՊԱՆ – ՌԱԶՄԱՄԱՐԶԱԿԱՆ

  1. Կուրղինյան Լիլիա`  ղեկավար
  2. Փամբուկյան Վահե
  3. Բաղդասարյան Գոհար
  4. Ասատրյան Արամ
  5. Գալստլան Նաիրա
  6. Գևորգյան Սարգիս